Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 3, 2017 in Fotografia i filmowanie |

Filmowanie z drona w Warszawie. Dron z kamerą full hd

Filmowanie z drona w Warszawie. Dron z kamerą full hd

W dzisiejszych czasach filmy z drona powinna mieć w swojej ofercie właściwie każda firma zajmująca się video marketingiem bądź relacjami z różnych uroczystości. Pozwalają one uchwycić cały obszar wydarzenia i dają jedyną w swoim rodzaju perspektywę. Są niezastąpione szczególnie w przypadku imprez masowych, a Warszawa jest miastem, w którym odbywa się ich zdecydowanie najwięcej. Jeśli traktujemy naszym klientów poważnie, nagrania z wysokości powinny być odpowiedniej jakości.

 

Jednak co zrobić, gdy dron z kamerą full hd znajduje się na wyposażeniu również naszej konkurencji? Filmowanie z drona jest dziś niezwykle intratnym biznesem, przez co coraz więcej firm angażuje się w taką działalność. Aby zwiększyć naszą konkurencyjność, warto zainwestować w więcej niż jednego drona – mając możliwość filmowania wydarzenia z kilku perspektyw naraz zdecydowanie uatrakcyjnimy naszą ofertę.
Jeśli chcemy umieścić w ofercie naszej firmy nagrania z powietrza, dron dla fotografa nie jest jedynym wydatkiem. Musimy również pamiętać, że dron musi mieć swojego pilota, który przejdzie szereg odpowiednich szkoleń i – na podstawie przyswojonej wiedzy – zda egzamin i zdobędzie uprawnienia.