Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 20, 2017 in Inne tematy |

Gry jak ogame.

Gry jak ogame.

OGame jest grą przeglądarkową o kosmosie, która podbiła serca graczy i od wielu lat jest na czołowych miejsach w różnych listach i rankingach przedstawiających gry przeglądarkowe w kolejności od tych najpopularniejszych, najlepiej grywalnych i polecanych przez społeczność graczy do tych nieco gorszych, w których grywalność, a przez to też popularność stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

Gry typu OGame powstają już od dawna i próbują wygryźć oryginalny tytuł z czołowych lokat, jednak jak widać jest to bardzo, bardzo trudne. Nie zmienia to jednak faktu, że gry podobne do OGame powstawały, powstają i będą powstawać. Wszystko to za sprawą popularności kosmosu oraz rozgłosu, jakie zostało uzyskane przez oryginalną grę już w pierwszych dniach od premiery, a nawet w wersji beta gry.

Podsumowując, jest masa gier podobnych do OGame, co jakby nie patrzeć – wcale nie powinno nas dziwić. Inni twórcy również próbują i chcą mieć swoją własną grę, która popularnością przebije kultowy tytuł prowadzony przez Niemiecką firmę Gameforge. Czy jakaś gra przeglądarkowa opowiadająca i przedstawiające wszechświat stanie się kiedyś tak popularna jak OGame? Czas pokaże!