Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 21, 2021 in Inne tematy |

Świetne pomysły na udany prezent dla męża

Świetne pomysły na udany prezent dla męża

Mąż to jedna z tych osób, które czasem chcemy zaskoczyć, jednak jak jeśli chodzi o prezent? Mąż zna nas przecież bardzo dobrze, wie co możemy mu przygotować i dlatego zrobienie mu prezentu, którego nie będzie się spodziewać może być trudne. Chyba że zastosujesz się do naszych porad.

Prezent dla męża blog

Stylizowany portret
Portrety kiedyś malowane były dla królów, książąt i ważnych arystokratów. Obecnie jednak nie trzeba mieć w sobie “błękitnej krwi” by zawiesić swój portret na ścianie. Jednak zwykłe przerysowane zdjęcie może być nieco za nudne. W końcu można odpowiednio duże zdjęcie wywołać.
Jednak stylizowany portret na przykład w innym stylu – bardziej komiksowym, bajkowym lub surrealistycznym – to już inna sprawa. W takiej formie możemy bardziej zaszaleć i w śmieszny lub bardziej emocjonalny sposób przedstawić nasze małżeństwo.
Możemy również wystylizować obraz na właśnie portret arystokraty, wikinga, pirata, rycerza, postać fantasy czy z dowolnego uniwersum.

Stylizowana karafka na whiskey lub inny trunek
Piękna karafka na alkohol to zawsze piękny prezent. Głównie dlatego, że z roku na rok pojawia się coraz więcej ciekawych i oryginalnych wzorów. Karafka w kształcie globusa, głowy Lorda Vadera, czy statku to tylko kilka możliwości.
W każdej z nich trunek wyglądałby wyjątkowo, a na pewno lepiej by się z niego piło.

Książka lub album muzyczny
Jako małżonka na pewno wiesz co twój mąż czyta lub słucha. I jesteśmy pewni, że jest coś takiego, co chciałby mieć z tego zakresu. Płyta ulubionego zespołu, której jeszcze nie ma. Nowa książka jego ulubionego autora, piękne ilustrowane wydanie ukochanej książki lub pozycja, której jeszcze nie poznał, a ma podobny klimat.
Podarowanie właśnie takiego prezentu jak płyta lub książka pokazuje jak dobrze znasz swojego męża i jak bardzo się nim interesujesz.

Przyjemnie spędzony czas
Najcenniejsze co możemy ofiarować drugiej osobie to nasz czas. Zwłaszcza jeśli odpowiednio do zaplanujesz. Zrobisz dla niego kolację lub obiad – oczywiście jego ulubione dania – obejrzycie razem ulubiony film, albo pójdziecie na wycieczkę rowerową, obejrzycie wspólne zdjęcia, szczerze porozmawiać i spędzicie razem czas.
Bezcenny prezent dla męża.