Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 3, 2019 in Inne tematy |

Jakie urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu?

Jakie urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu?

Opinie co do tego czy na zabiegi kosmetyczne należy bezwzględnie umawiać się u kosmetyczki, czy też część z nich można samodzielnie wykonać w domu, są podzielone. Z jednej strony słychać głosy mówiące o bezpieczeństwie i o tym, że jedynie doświadczenie i profesjonalizm wykonania zabiegu przez kosmetyczkę są gwarancją tego, iż nie będzie po nim żadnych komplikacji, z drugiej strony jednak nie brakuje osób, które z powodzeniem wykonują zabiegi kosmetyczne, takie jak na przykład peeling kawitacyjny samodzielnie w domu. Decyzja należy do każdego z osobna – jeżeli czujesz się na siłach, możesz spróbować, jednak pamiętać trzeba o tym, iż niezbędne będzie specjalistyczne urządzenie i postępowanie krok po kroku w zgodzie z tym, co zostało zawarte w instrukcji.

Peeling kawitacyjny na czym polega?

Jak skutecznie pozbyć się wągrów i zaskórników? Czy w zaciszu domowej łazienki da się nieco rozjaśnić cerę i sprawić, by choć odrobinę zniknęły z niej przebarwienia? Co zrobić, aby cera odzyskała swój dawny blask, a wypryski pozostały jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem? Pytania tego typu każdego dna zadaje sobie wiele kobiet. Odpowiedź jest jedna – warto postawić na zdrowy styl odżywiania, a także na sprawdzone zabiegi kosmetyczne, które odgrywają ogromną rolę w oczyszczaniu twarzy. Peeling kawitacyjny polega na mechanicznym oczyszczaniu twarzy przy pomocy specjalistycznego urządzenia. Fale w połączeniu z wilgotną cerą oczyszczają ją. Jest to sposób efektywny, a przy tym zupełnie bezbolesny.

Jakie efekty może przynieść regularne stosowanie peelingu kawitacyjnego?

Jak pokazuje doświadczenie wielu osób, peeling kawitacyjny jest skuteczny w przypadku nawracającego trądziku, przebarwień skórnych czy zaskórników. Pierwsze efekty widać już po kilku zabiegach, które warto powtarzać w tygodniowych odstępach. Cera będzie gładsza, o lepszym kolorycie. Czy wybrać zabieg przeprowadzany w gabinecie kosmetycznym czy też może zainwestować w domowe urządzenie do kawitacji – to już decyzja indywidualna.