Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 21, 2021 in Inne tematy |

Wróżbiarstwo – co jest istotne przy wróżbie z trzech kart?

Wróżbiarstwo – co jest istotne przy wróżbie z trzech kart?

Szukanie odpowiedzi w kartach

Jako ludzie, lubimy kontrolować to, co dzieje się z nami i wokół nas. Potrzeba kontroli nie jest niczym specjalnym ani dziwnym, wynika bezpośrednio z instynktu przetrwania. Mówi się, że człowiek jest kowalem własnego losu – teoretycznie jest to prawda, w końcu wpływ na nasze życie mają głównie akcje i czynności, których się podejmujemy.

Nie trzeba szczególnie wysokiej inteligencji, by móc przewidzieć pewne logiczne następstwa konkretnych działań, wszakże wiadomo, że codzienne spożywanie alkoholu może doprowadzić nas do alkoholizmu, nieodpowiedzialne podejście do obowiązku szkolnego może kosztować nas nie bycia dopuszczonymi do matury, a oszukiwanie w pracy magisterskiej może doprowadzić do tego, że wpadniemy na plagiacie i o tytule magistra będziemy mogli tylko pomarzyć.

Niestety, wszystkiego w życiu nie przewidzimy – nie ważne jak byśmy się starali. W życiu występuje pewna losowość, która czasami sprawia, że nawet jeśli robimy wszystko „dobrze”, to rezultat naszych działań i tak nie będzie zadowalający.

Z pomocą w szukaniu odpowiedzi na pytania i odkrywanie tego, co nieznane – czyli naszej przyszłości – przychodzą niektórym karty tarota.

Szybka i prosta wróżba

W odróżnieniu od klasycznej wróżby jednokartowej z kart tarota Arkan Wielkich, wróżba przy użyciu trzech kart pozwala uzyskać dokładniejszy zarys zdarzeń. Dzięki niemu masz szansę uzyskać pełną odpowiedź na zadawane przez siebie pytania, pomoże Ci to rozwiać kłębiące się wokół wątpliwości.

Już od zamierzchłych czasów stosuje się tą talię w wierze, iż ma ona bardzo silne zdolności prognozowania, a także potężne możliwości magiczne.

Należy pamiętać, że karty nie są odpowiedzią a jedynie narzędziem do znalezienia jej – mogą one jedynie wskazać Ci jakiś problem, sytuację tak, byś samodzielnie był w stanie dojść do tego, czego wróżba dotyczy i co próbuje przekazać Ci tarot. Istotne jest to, by przed wykonaniem wróżby dokładnie przemyśleć jakie pytanie chcemy zadać kartom. Zaleca się skupienie i koncentrację nad tym, o co chcesz zapytać. Wszelkie negatywne myśli, zmartwienia i problemy trzeba chwilowo odrzucić na bok. Tylko przy odpowiednim skupieniu, wróżba z trzech kart będzie użyteczna!